Serbia

SERBIA / Србија / Srbija

Srbija je balkanska zemlja. Nalazi se na Jugoistoku Evrope. Ima oko 7 miliona stanovnika. U prošlom stoljeću, Srbija je bila jedna od država bivše Jugoslavije. Država je samostalna od 2006. godine kada je i Crna Gora proglasila nezavisnost. U 2008. godini i autonomna pokrajina Kosovo proglašava nezavisnost. To izaziva burne reakcije srpskog stanovništva koji do dana današnjeg vode spor sa Kosovom, SAD-om i Evropskom Unijom. U ovoj državi su rođeni veliki pisci Balkana, ali u državi najveći uspjeh donosi sport. Derbi fudbalskih klubova Partizana i Crvene Zvezde još uvijek privlači najveću pozornost cijelog Balkana. Pravoslavlje je dominantna religija u Srbiji. Iako je Srbija bratska zemlja sa Rusijom, zvanična politika je ispunjavanje uslova za ulazak u Evropsku Uniju. Predsjednik države vodi porijeklo iz susjedne Bosne i Hercegovine u kojoj su Srbi konstitutivan narod.
Mili Dueli kroz umjetnost pokušavaju izgraditi mostove prijateljstva između Srbije i okolnih zemalja, prvenstveno sa Bosnom i Hercegovinom. Projekt pokušava potaknuti zdravi patriotizam u svakoj zemlji Balkana, a budući da je broj autora iz Srbije najveći, najveći utjecaj ima upravo u Srbiji. U prvih sedam sezona kontesta, srpski autori su čak tri puta pobjednici. (2012., 2018., 2019.).

List of participants

Lista učesnika

 

Name and surname

Born

Country

Place

Season

Achievement

Best place

1.      

Adrijana Kojić

2004

SRB

Mali Zvornik (Radalj)

No.6 (2018)

1st ROUND

 

No.7 (2019)

2nd ROUND

 

2.      

Aleksa Ćelap

1993

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

3.      

Aleksa Jadžić

1997

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

4.      

Aleksandar Aksentijević

1988

SRB

 Kraljevo

No.6 (2018)

1st ROUND

 

5.      

Aleksandar Bećić

1967

SRB

Beograd (Mladenovac)

No. 7 (2019)

SEMI FINALIST 

 

6.      

Aleksandar Jovanović

1997

SRB

Beograd (Bečmen)

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

7.      

Aleksandar Marić 

1984

SRB

Pančevo

No.5 (2017)

3rd ROUND

 

8.      

Aleksandar Milošević

1987

SRB

Bujanovac

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

9.      

Aleksandar Nešković

1992

SRB

Svilajnac

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

10.                        

Aleksandar Petrović

1987

SRB

 Lazarevo

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

11.                        

Aleksandra Bubulj

1996

SRB

Subotica

No.2 (2013)

3rd ROUND

 

No.3 (2014)

2nd ROUND

 

No.4 (2015)

1st ROUND

 

12.                        

Aleksandra Jovanović

 

SRB

Beograd

No.3 (2014)

2nd ROUND

 

13.                        

Aleksandra Jovanović

 

SRB

 

No.2 (2013)

1st ROUND

 

14.                        

Aleksandra Ljubisavljević

2000

SRB

 Svilajnac

No.6 (2018)

1st ROUND

 

15.                        

Aleksandra Stojanović

1990

SRB

 Smederevo

No.6 (2018)

3rd ROUND

 

16.                        

Ana Ilić

 

SRB

Beograd

No.1 (2012)

2nd ROUND

 

17.                        

Ana Stanković

1976

SRB

Leskovac

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

18.                        

Anđela Nedeljković

2001

SRB

 Kruševac

No.6 (2018)

1st ROUND

 

19.                        

Anđela Stošić

2002

SRB

 Smederevo

No.6 (2018)

1st ROUND

 

20.                        

Anđelko Zablaćanski

1959

SRB

Bogatić (Glušci)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

21.                        

Anita Pešić

1987

SRB

Niš

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

22.                        

Antonela Jeremić

2003

SRB

Varvarin (Obrež)

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

23.                        

Biljana Kitanović

1987

SRB

Beograd

No.1 (2012)

1st ROUND

 

24.                        

Biljana Kostić

1971

SRB

Novi Sad

No.1 (2012)

2nd ROUND

 

25.                        

Bogdan Jevtić

1965

SRB

Kruševac

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

26.                        

Bojan Bogić

1988

SRB

Beograd

No.1 (2012)

3rd ROUND

 

27.                        

Bojana Simeunović

1986

SRB

Zemun

No.6 (2018)

1st ROUND

 

No.7 (2019)

1st ROUND

 

28.                        

Boris Mandić

1985

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

GRAND FINALIST

2nd

29.                        

Boris Stefanovski

1990

SRB

Novi Sad

No.2 (2013)

1st ROUND

 

30.                        

Borislav Kosanović

1982

SRB

Sombor (Kljaljićevo)

No.5 (2017)

SEMI FINALIST

 

No.7 (2019)

3rd ROUND

 

31.                        

Boško Barjaktarević

1952

SRB

Bečej (Radičević)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

32.                        

Boško Knin

 

SRB

Beograd

No.4 (2015)

3rd ROUND

 

33.                        

Božidar Đurović

1987

SRB

Lazarevac

No.5 (2017)

SEMI FINALIST

 

34.                        

Branko Mićić

 

SRB

Novi Sad

No.2 (2013)

2nd ROUND

R.I.P.

 

 

No.3 (2014)

1st ROUND

1928

No.5 (2017)

3rd ROUND

35.                        

Budimir Stefanović

1961

SRB

Rača

No.3 (2014)

GRAND FINALIST

5th

36.                        

Dajana Šojić

1995.

SRB

 Novi Sad

No.6 (2018)

1st ROUND

 

37.                        

Danica Rusov

1957

SRB

Novi Sad (Veternik)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

38.                        

Danijela Beli

1995

SRB

Apatin

No.2 (2013)

1st ROUND

 

No.3 (2014)

1st ROUND

 

39.                        

Danijela Čolović

1997

SRB

 Kragujevac

No.6 (2018)

1st ROUND

 

40.                        

Danijela Jovančić

1987

SRB

Doljevac (Čapljinac)

No.5 (2017)

1st ROUND

 

41.                        

Danijela Lela Jovančić

1977

SRB

 Niš

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

42.                        

Danijela Stojanović

1994

SRB

Jagodina

No.5 (2017)

1st ROUND

 

43.                        

Danilo Tomović

1989

SRB

Čačak

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

44.                        

Darko Nešković

1987

SRB

G. Milanovac (Brusnica)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

45.                        

David Ješić

2000.

SRB

 Pančevo

No.6 (2018)

1st ROUND

 

46.                        

Dejan Hornik

1992

SRB

Subotica

No.4 (2015)

1st ROUND

 

47.                        

Dejan Krsman Nikolić

1958

SRB

Šabac

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

48.                        

Dejan Novaković

1971

SRB

 Aranđelovac

No.6 (2018)

SEMI FINALIST 

 

No.7 (2019)

3rd ROUND

 

49.                        

Dejan Popović

1990

SRB

Novi Sad

No.2 (2013)

2nd ROUND

 

No.3 (2014)

1st ROUND

 

No.4 (2015)

1st ROUND

 

50.                        

Dijana Uherek Stevanović

1968

SRB

Subotica

No.1 (2012)

GRAND FINALIST

1st

51.                        

Dragan Krstić

1976

SRB

Ljubovija

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

52.                        

Dragan Marković

 

SRB

Kostajnik

No.5 (2017)

SEMI FINALIST

 

53.                        

Dragan Pjevac

1984

SRB

Sombor

No.5 (2017)

2nd ROUND

 

54.                        

Dragan Terzić – Medo

1975.

SRB

 Mali Radnici

No.6 (2018)

3rd ROUND

 

55.                        

Dragana Ilić – Ergić

 

SRB

Užice

No.4 (2015)

1st ROUND

 

56.                        

Dragana Ilievska

1969

SRB

Pančevo (Crepaja)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

57.                        

Dragana Krtolica

1960

SRB

Beograd

No.3 (2014)

SEMI FINALIST

9th

58.                        

Dragana Savić

1990

SRB

Zaječar

No.1 (2012)

3rd ROUND

 

59.                        

Dragica Savić – Beka

1958

SRB

Bačka Palanka

No.5 (2017)

1st ROUND

 

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

No.7 (2019)

2nd ROUND

 

60.                        

Dragiša Eraković

1951

SRB

 Niš

No.6 (2018)

1st ROUND

 

61.                        

Dunja Tanasković

1994

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

62.                        

Dušan Ćirić

 

SRB

Bela Palanka

No.4 (2015)

2nd ROUND

 

63.                        

Dušan Đorđević – Niški

1951

SRB

Niš (Brzi Brod)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

64.                        

Đorđe Grmuša

1991

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

1st ROUND

 

65.                        

Đorđe Kuzmanović

1995

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

66.                        

Đorđina Čupić

2002

SRB

Mali Iđoš (Lovćenac)

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

67.                        

Elma Selimi

1997

SRB

 Tutin

No.6 (2018)

GRAND FINALIST

7th

68.                        

Emina Nedeljković

1992

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

69.                        

Farah Ramović

1991

SRB

Tutin

No.5 (2017)

SEMI FINALIST

 

70.                        

Gordana Branković

1970

SRB

Niš

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

71.                        

Gorica Stanković  (s. Doderović)

1969

SRB

Leskovac

No.1 (2012)

3rd ROUND

 

No.2 (2013)

SEMI FINALIST

8th

72.                        

Gorjana Ana Dabić

 

SRB

Beograd

No.4 (2015)

3rd ROUND

 

73.                        

Haris Jašarević

1992

SRB

 Novi Pazar

No.6 (2018)

SEMI FINALIST 

 

74.                        

Ilija Stepanović

1976

SRB

 Kragujevac

No.6 (2018)

3rd ROUND

 

75.                        

Ilija Vukićević

1995

SRB

 Jagodina

No.6 (2018)

GRAND FINALIST

3rd

76.                        

Ivana Belić

2001

SRB

Sremska Mitrovica (Kuzmin)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

77.                        

Ivana Milošević

1989

SRB

Kragujevac

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

78.                        

Ivana Stanisavljev

 

SRB

Novi Sad

No.3 (2014)

2nd ROUND

 

79.                        

Jasmina Ilijević

1976.

SRB

 Mladenovac

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

80.                        

Jasmina Jajčević

1994

SRB

Bačka Palanka

No.5 (2017)

3rd ROUND

 

81.                        

Jasmina Obrić

1987

SRB

Sombor (Riđica)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

82.                        

Jasminka Nikolić

1959

SRB

Aleksinac

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

83.                        

Jasna Bogojević Janjić

 

SRB

Novi Sad

No.4 (2015)

1st ROUND

 

84.                        

Jasna Rakićević

1992

SRB

Kruševac

No.5 (2017)

SEMI FINALIST

 

85.                        

Jelena Babić Lazić

 

SRB

Beograd

No.3 (2014)

2nd ROUND

 

86.                        

Jelena Čolović

2000

SRB

Jarkovci

No.5 (2017)

2nd ROUND

 

87.                        

Jelena Kočović

1984

SRB

Kragujevac

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

88.                        

Jelena Spasić

2002

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

89.                        

Jovan Bundalo

1948

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

SEMI FINALIST 

 

No.7 (2019)

2nd ROUND

 

90.                        

Jovana Cvijović

1999

SRB

 Užice

No.6 (2018)

SEMI FINALIST 

 

91.                        

Jovana Pavlović

1999

SRB

 

No. 7 (2019)

SEMI FINALIST 

 

92.                        

Jovanka Vanja Marković

1972

SRB

Beograd (Borča)

No.6 (2018)

SEMI FINALIST 

 

No.7 (2019)

2nd ROUND

 

93.                        

Jovica Đorđević

1964

SRB

Negotin

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

94.                        

Jugoslav Sivić –Ćuga

1977

SRB

Subotica

No.1 (2012)

1st ROUND

 

95.                        

Katarina Branković Gajić

 

SRB

Beograd

No.2 (2013)

1st ROUND

 

96.                        

Katarina Jovanović

1998.

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

97.                        

Katarina Pašić

1962

SRB

 Valjevo

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

98.                        

Katarina Tomić

1971

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

99.                        

Katarina Torbica

1995.

SRB

 Smed. Palanka

No.6 (2018)

3rd ROUND

 

100.                   

Kosta Kosovac

1997

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

GRAND FINALIST

8th

101.                   

Kristina Kikoš

2001

SRB

Vršac (Orešac)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

102.                   

Leo Jelenec

1962

SRB

Vršac

No.1 (2012)

1st ROUND

 

103.                   

Luka Aksentijević

1996

SRB

Kragujevac

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

104.                   

Luka Marinković

1995

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

105.                   

Ljiljana Kovačić

1963

SRB

Zemun

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

106.                   

Ljiljana Lukić Tatić

1958

SRB

Sremska Mitrovica

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

107.                   

Ljiljana Novaković – Lilien

1977

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

108.                   

Ljubica Popović Rakas

 

SRB

Zemun

No.4 (2015)

1st ROUND

 

109.                   

Ljubisav Grujić – Gruja

1962

SRB

 Požarevac

No.6 (2018)

1st ROUND

 

110.                   

Maja Pavlović

1986

SRB

 

No. 7 (2019)

SEMI FINALIST 

 

111.                   

Maja Spasojević

1993

SRB

Bajina Bašta

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

112.                   

Mara Knežević

1947

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

113.                   

Marija Backić

 

SRB

Bujanovac

No.4 (2015)

3rd ROUND

 

114.                   

Marija Delić

2002

SRB

Zrenjanin (Banatski Dvor)

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

No.7 (2019)

1st ROUND

 

115.                   

Marija Prodanović

2000

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

SEMI FINALIST 

 

116.                   

Marija Veselinović

1997

SRB

Novi Pazar

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

117.                   

Marina Milošević

2002

SRB

Zrenjanin (Sečanj)

No.6 (2018)

1st ROUND

 

No.7 (2019)

GRAND FINALIST

18th

118.                   

Marina Radojević

1998

SRB

Sombor

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

119.                   

Marina Sinanović

1993

SRB

Bor

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

120.                   

Marina Vasiljević

 

SRB

Kruševac

No.4 (2015)

1st ROUND

 

121.                   

Marko Marinković

1991

SRB

 Gornji Kusce

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

122.                   

Marko Pavković

2003

SRB

 Inđija

No.6 (2018)

3rd ROUND

 

123.                   

Meliha Šaćirović

1993

SRB

Novi Pazar

No.2 (2013)

1st ROUND

 

No.4 (2015)

1st ROUND

 

124.                   

Milan Čolić

1992

SRB

 Šajkaš

No.6 (2018)

GRAND FINALIST

12th

125.                   

Milan Dabović

1992

SRB

Ivanjica

No.3 (2014)

2nd ROUND

 

No.4 (2015)

2nd ROUND

 

No.5 (2017)

GRAND FINALIST

5th

No.7 (2019)

GRAND FINALIST

2nd

126.                   

Milan Đorđić

1987

SRB

Ljubovija/Beograd

No.1 (2012)

GRAND FINALIST

5th

127.                   

Milan Radović

1974

SRB

Beograd

No.5 (2017)

1st ROUND

 

128.                   

Milana Davidović Drageljević

 

SRB

Bogatić

No.4 (2015)

1st ROUND

 

No.5 (2017)

3rd ROUND

 

129.                   

Milena Proković

 

SRB

Beograd

No.3 (2014)

3rd ROUND

 

130.                   

Milena Stanojević

1976

SRB

 Kraljevo

No.6 (2018)

3rd ROUND

 

131.                   

Milica Bastajić

1993

SRB

 Titel

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

132.                   

Milica Bijelić

 

SRB

Beograd

No.4 (2015)

1st ROUND

 

133.                   

Milica Damnjanovic

 

SRB

Beograd

No.1 (2012)

SEMI FINALIST

7th

134.                   

Milica Drndarević

1992

SRB

 Požega

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

135.                   

Milica Janković

1995

SRB

 Mladenovac

No.6 (2018)

1st ROUND

 

136.                   

Milica Janjić

1995

SRB

 Novi Sad

No.6 (2018)

SEMI FINALIST 

 

137.                   

Milica Jovanović

 

SRB

Beograd

No.4 (2015)

1st ROUND

 

138.                   

Milica Milošević

1999

SRB

Smederevo (Osipaonica)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

139.                   

Milica Mitić Vučković

1995

SRB

 

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

140.                   

Milica Pantelić

2000

SRB

Valjevo

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

141.                   

Milica Ristović

1990

SRB

Beograd

No.5 (2017)

GRAND FINALIST

12th

No.7 (2019)

3rd ROUND

 

142.                   

Milica Vasiljević – Micika

1994

SRB

Valjevo

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

143.                   

Miloš Baki Balmazović

 

SRB

Beograd

No.3 (2014)

3rd ROUND

 

144.                   

Miljana Živić

1996

SRB

Niš

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

145.                   

Mirjana Cvetković

1946

SRB

Smederevo

No.3 (2014)

1st ROUND

 

146.                   

Mirjana Danilović

1953

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

147.                   

Mirjana Krčmar

 

SRB

Kikinda

No.4 (2015)

2nd ROUND

 

148.                   

Mirjana Ranković Luković

1965

SRB

Čajetina

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

149.                   

Miroslav Balać

1980

SRB

Novi Sad (Obrovac)

No.5 (2017)

3rd ROUND

 

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

No.7 (2019)

1st ROUND

 

150.                   

Miroslav Josifović

1987

SRB

Kragujevac

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

151.                   

Mladen Sazdanović
a. Iter Juts

1990

SRB

Bor

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

152.                   

Mladen Stojadinović

1986

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

1st ROUND

 

153.                   

Momčilo Janjičić – Momos

1951

SRB

 Inđija

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

154.                   

Nada Đorđević

 

SRB

Mionica

No.4 (2015)

3rd ROUND

 

No.5 (2017)

3rd ROUND

 

155.                   

Nadica Ilić

1948

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

156.                   

Nađa Đoković 

 

SRB

Užice

No.5 (2017)

2nd ROUND

 

157.                   

Nataša Gligorijević

1974

SRB

Leskovac

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

158.                   

Nataša Karadžić

1994

SRB

Vrbas (Bačko Dobro Polje)

No.6 (2018)

3rd ROUND

 

No.7 (2019)

2nd ROUND

 

159.                   

Nebojša Janković

1996

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

160.                   

Nena Milosavljević

 

SRB

Niš

No.2 (2013)

3rd ROUND

 

161.                   

Nenad Tešić

 

SRB

 

No.3 (2014)

2nd ROUND

 

162.                   

Nerandža Nena Kostić

1965

SRB

 Donji Milanovac

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

No.7 (2019)

SEMI FINALIST 

 

163.                   

Nevena Milosavljević

1990.

SRB

 Zvečan

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

164.                   

Nevena Petrović (III)

1995

SRB

Ljubovija

No.1 (2012)

2nd ROUND

 

No.2 (2013)

2nd ROUND

 

No.3 (2014)

1st ROUND

 

165.                   

Nikola Blagojević

2000

SRB

Pirot

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

166.                   

Nikola Gagić

1995

SRB

Subotica

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

167.                   

Nikola Goljović 

1995

SRB

Niš

No.4 (2015)

2nd ROUND

 

No.5 (2017)

GRAND FINALIST

4th

168.                   

Nikola Ismail

1994

SRB

Čačak

No.5 (2017)

GRAND FINALIST

7th

No.7 (2019)

GRAND FINALIST

1st

169.                   

Nikola Spasenić

1980

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

170.                   

Nikola Vukoje

1998

SRB

Zrenjanin (Sečanj)

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

171.                   

Nikolina Kovačević

2000

SRB

Šid

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

172.                   

Nikolina Ristić

2004

SRB

Sombor (Riđica)

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

173.                   

Novica Stokić

 

SRB

Požarevac

No.3 (2014)

3rd ROUND

 

174.                   

Paulina Vozar

1984

SRB

Novi Sad (Kulpin)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

175.                   

Pavle Mijuković

1990.

SRB

 Velika Ivanča

No.6 (2018)

1st ROUND

 

176.                   

Petar Beatović

1976

SRB

Beograd

No.2 (2013)

2nd ROUND

 

No.3 (2014)

3rd ROUND

 

No.4 (2015)

3rd ROUND

 

No.5 (2017)

GRAND FINALIST

6th

No.7 (2019)

GRAND FINALIST

10th

177.                   

Petra Vidaković Cvetković

2000

SRB

 

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

178.                   

Rada Radonić

 

SRB

Bački Gračac

No.5 (2017)

1st ROUND

 

179.                   

Rade Šupić 

2000

SRB

Lazarevac

No.5 (2017)

SEMI FINALIST

 

No.7 (2019)

3rd ROUND

 

180.                   

Rade Vlajić

1959

SRB

Zemun

No.2 (2013)

1st ROUND

 

181.                   

Radmila Milojević

1947

SRB

 Paraćin

No.6 (2018)

1st ROUND

 

182.                   

Radoje Luković

1998

SRB

 Čačak

No.6 (2018)

3rd ROUND

 

183.                   

Radovan Calić – Raša

1997

SRB

 

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

184.                   

Radovan Milović

1986

SRB

 Lazarevo

No.5 (2017)

2nd ROUND

 

No.6 (2018)

1st ROUND

 

185.                   

Ramiz Šaćirović – Nani

1949

SRB

Novi Pazar

No.3 (2014)

SEMI FINALIST

7th

186.                   

Ramo Asanović

1970

SRB

Šabac (Pocerski Pričinović)

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

187.                   

Rosa Marković

1965

SRB

 Bajina Bašta

No.6 (2018)

1st ROUND

 

188.                   

Sanja Ivkov

1994

SRB

Kosjerić (Ražana)

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

No.7 (2019)

2nd ROUND

 

189.                   

Sanja Škorić

1979

SRB

Novi Sad (Futog)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

190.                   

Sara Abci

1997

SRB

 

No. 7 (2019)

SEMI FINALIST 

 

191.                   

Saša Mićković

1980

SRB

Rača

No.1 (2012)

GRAND FINALIST

2nd

192.                   

Saša Miskulin

1987

SRB

Ruma

No.1 (2012)

2nd ROUND

 

No.2 (2013)

2nd ROUND

 

193.                   

Sava Grujić

1979.

SRB

 Kovin

No.6 (2018)

1st ROUND

 

194.                   

Selvija Ferizović – Luz

1991

SRB

Novi Pazar

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

195.                   

Senka Rakočević Đekić

1971

SRB

Novi Sad (Veternik)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

196.                   

Simonida Banjeglav

1972

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

197.                   

Slobodan Janičijević

1978

SRB

Kraljevo

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

198.                   

Slobodan R. Martinović

1965

SRB

Lazarevac

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

199.                   

Slobodanka Kulina

1966

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

200.                   

Snežana Aleksić Stanojlović

 

SRB

Novi Sad

No.4 (2015)

1st ROUND

 

201.                   

Snežana Gavrančić

 

SRB

Novi Sad

No.1 (2012)

2nd ROUND

 

202.                   

Snežana J. Ćkojić

1984

SRB

 Valjevo

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

203.                   

Snežana Kinčeš

 

SRB

Požarevac

No.4 (2015)

2nd ROUND

 

204.                   

Sofija Grebenarović

1994

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

1st ROUND

 

205.                   

Sofija Ivanović 

 

1997

SRB

Kragujevac

No.5 (2017)

1st ROUND

 

No.6 (2018)

3rd ROUND

 

206.                   

Srbijanka Gromović Jelić

1975

SRB

Smederevska Palanka

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

207.                   

Srđan Đurić 

1998

SRB

Šabac (Slepčevići)

No.5 (2017)

2nd ROUND

 

 Novi Sad

No.6 (2018)

1st ROUND

 

208.                   

Srećko Aleksić

1972

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

3rd ROUND

 

209.                   

Stefan Lazarević

1993

SRB

 Svilajnac (Đurinac)

No.6 (2018)

GRAND FINALIST

1st

210.                   

Stevan Milutinović

1995

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

1st ROUND

 

211.                   

Stevan Šarčević

1962

SRB

Subotica

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

212.                   

Stojan D. Tintor

1955

SRB

Sremski Karlovci

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

213.                   

Suzana Rudić

1996

SRB

 Stepanovićevo

No.6 (2018)

1st ROUND

 

214.                   

Svetislav Matić

1971

SRB

Ub

No.4 (2015)

1st ROUND

 

No.6 (2018)

1st ROUND

 

No.7 (2019)

2nd ROUND

 

215.                   

Tamara Cvetković

1992

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

216.                   

Tanja Đurđević

1968

SRB

Veliko Gradište

No.5 (2017)

SEMI FINALIST

 

217.                   

Tatjana Ignjatović

1993

SRB

Sombor

No.3 (2014)

2nd ROUND

 

218.                   

Teodora Micić

1991

SRB

Niš

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

219.                   

Tihana Tica

1989

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

220.                   

Tijana Našpalić

2008

SRB

Kikinda

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

221.                   

Valentina Milovanović

1991

SRB

Zaječar

No.6 (2018)

1st ROUND

 

No.7 (2019)

2nd ROUND

 

222.                   

Valeria Večei – Funda

1958

SRB

Novi Sad

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

223.                   

Vanja Parača

1996.

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

224.                   

Varvara Vučković

1999.

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

3rd ROUND

 

225.                   

Vera Spasić

1964

SRB

Niš

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

226.                   

Vesna Konc Marjanović

1969

SRB

Subotica

No.1 (2012)

3rd ROUND

 

227.                   

Vesna Mijin

1966

SRB

Novi Sad

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

228.                   

Vesna Pešić

1961

SRB

Niš

No.4 (2015)

SEMI FINALIST

11th

No.5 (2017)

GRAND FINALIST

11th

229.                   

Vesna Radović 

1966

SRB

Beograd

No.5 (2017)

2nd ROUND

 

230.                   

Vesna Vučetić

1963

SRB

Kragujevac

 

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

231.                   

Vidosava Alargić

1960

SRB

Vrbas

No. 7 (2019)

1st ROUND

 

232.                   

Violeta Penić

1974

SRB

Bogatić Mačva (Dublje)

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

233.                   

Violeta Penić

1974.

SRB

 Dublje

No.6 (2018)

2nd ROUND

 

234.                   

Vladimir Aranđelović

1985

SRB

 Smederevo

No.6 (2018)

SEMI FINALIST 

 

No.7 (2019)

SEMI FINALIST 

 

235.                   

Vojkan Milenković

1967

SRB

 Niš

No.6 (2018)

SEMI FINALIST 

 

236.                   

Vuk Stevanović

1995

SRB

 

No. 7 (2019)

GRAND FINALIST

9th

237.                   

Vukašin Simonović

1997

SRB

Prijepolje

No.5 (2017)

SEMI FINALIST

 

238.                   

Zdravko Sretenović

1957

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

3rd ROUND

 

239.                   

Zec Vladan

1961

SRB

Beograd

No.2 (2013)

1st ROUND

 

No.3 (2014)

2nd ROUND

 

240.                   

Zora Davidović

1970

SRB

Beograd

No. 7 (2019)

2nd ROUND

 

241.                   

Zoran Jelić

 

SRB

Novi Sad

No.4 (2015)

GRAND FINALIST

2nd

242.                   

Zoran Šolaja

1970

SRB

 Beograd

No.6 (2018)

1st ROUND

 

243.                   

Zorica Markov

1987

SRB

Kikinda

No.2 (2013)

2nd ROUND

 

No.3 (2014)

2nd ROUND

 

244.                   

Zorica Tijanić

1971

SRB

Beograd

No.4 (2015)

2nd ROUND

 

245.                   

Žana Amidžić

 

SRB

 

No.2 (2013)

1st ROUND

 

246.                   

Želimir Ristić

1955

SRB

Ruma (Platićevo)

No.6 (2018)

1st ROUND

 

No.7 (2019)

2nd ROUND

 

 

INFO

All authors are listed alphabetically. Some author information is missing since it was not even requested during participation. The same will be inserted later. Since this is a licensed project, all rights are reserved.

INFO

Autori su poredani po abecednom redu. Neki podaci o autorima nedostaju budući da nisu ni traženi tokom učešća. Isti će biti naknadno umetnuti. Budući da se radi o licenciranom projektu, sva prava su pridržana.

Podijeli